Agència per a la Qualitat del Sistema Universitari de Catalunya

Accés al contingut (Alt + 1)

Accés al menú de la secció (Alt + 2)

Àrea d'Avaluació de la Qualitat

Nom: Josep Manel Torres Solà
Càrrec: Cap de l'Àrea d'Avaluació de la Qualitat
E-mail: jmtorres@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Carme Edo Ros
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: cedo@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Esther Huertas Hidalgo
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: ehuertashidalgo@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Concepción Herruzo Fonayet
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: cherruzo@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 86 34

Nom: Caterina Cazalla Lorite
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: ccazalla@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Albert Basart Capmany
Càrrec: Gestor de projectes
E-mail: abasart@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Esther Adot Giménez
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: eadot@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Lorena Bernàldez Arjona
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: lbernaldez@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Eva Eixarch Olleta
Càrrec: Tècnica de gestió
E-mail: eeixarch@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Eva Benito Moré
Càrrec: Tècnica de gestió
E-mail: ebenito@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Marta Cañizares Bullon
Càrrec: Tècnica de gestió
E-mail: mcanyizares@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Carlota Manzanares Garcia
Càrrec: Tècnica de gestió
E-mail: cmanzanares@aqu.cat
Telèfon: +34 93 554 53 09

Nom: Georgina Carbó Linaza
Càrrec: Administració de projectes
E-mail: gcarbo@aqu.cat  
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Míriam Monzó Herraiz
Càrrec: Administració de projectes
E-mail: mmonzo@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

16.7.2019