AgŔncia per a la Qualitat del Sistema Universitari de Catalunya

AccÚs al contingut (Alt + 1)

AccÚs al men˙ de la secciˇ (Alt + 2)

└rea d'Internacionalitzaciˇ i Generaciˇ del Coneixement

Nom: Anna Prades Nebot
Càrrec: Cap de l'Àrea d'Internacionalització i Generació del Coneixement
E-mail: aprades@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

Nom: Sandra Nieto Viramontes
Càrrec: Gestor de projectes
E-mail: snieto@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Daniel Torrents Vilà
Càrrec: Gestor de projectes
E-mail: dtorrents@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Lídia Daza Pérez
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: ldaza@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Beatriz Calzada de la Horra
Càrrec: Gestió econòmica INQAAHE
E-mail: secretariat@inqaahe.org
Telèfon: +34 93 268 89 50 

Nom: Núria Mancho Fora
Càrrec: Tècnica de gestió
E-mail: nmancho@aqu.cat
Telèfon: +34 93 268 89 50

UNEIX-Winddat

Nom: Carina Alvarez Ramos
Càrrec: Gestora de projectes
E-mail: calvarezra@aqu.cat
Telèfon: +34 93 552 67 89

Nom: Raquel Barandalla Herrero
Càrrec: Tècnica estadística
E-mail: rbarandalla@aqu.cat
Telèfon: +34 93 552 67 82

13.5.2020